7 Eylül 2011 Çarşamba

Birce Akalay'ın giyim tarzı nasıldır?


Birce Akalay nasıl giyiniyor? Birce Akalay hangi markaları tercih ediyor? Nasıl Birce Akalay gibi giyinebilirim?

1 yorum:

Safiş dedi ki...

Bir röportajında şöyle demiş:

"Kendimi bildim bileli kahverengi çizmeler, pastel tonlardaki kıyafetler ve çiçekli Laura Ashley tarzı giysiler giyiyorum."

Kıyafet konusunda rahatlıktan yana olan güzel oyuncu, “Bir kere ayaklarım rahat etmeli. Senelerce ayağımın üzerinde tepindiğim için belki o rahatlığı arıyorum” diyor gülerek ve ayakkabısıyla rahat edemediği zamanlarda mümkün olduğunca oturmayı tercih ettiğini söylüyor.

Akalay, alışveriş yapmayı çok seviyor. Bir yandan da insanın aldığı şeyin ömrünü tüketmesi gerektiğine inanıyor. “Özel günler için ayırdığım ayakkabılarım var. Ama genelde insanlar ayağımda hep aynı ayakkabıları görür. Yeni bir tanesine ihtiyaç duyana kadar onu giymek isterim” diyor gülerek.

Kıyafette lüks merakı olmadığını anlatan sempatik oyuncu, giyim konusunda doğallıktan yana; iddiasız kıyafetleri tercih ediyor. Çünkü yaratılış olarak insanın zaten çok iddialı olduğuna ve onu kıyafetle süslemenin bir anlamı olmadığına inanıyor. Yeşil işlenmemiş taştan küpeleri, iki kolyesi, ince bilekliği ve vakti zamanında el koyduğu annesinin gümüş yüzüğü dışında çok fazla aksesuvarı tercih etmeyen güzel oyuncu, “Günlük hayatımda çok fazla takı takmam. En fazla küpemi değiştiririm. Ama özel organizasyonlarda gümüş ağırlıklı etnik takıları kullanmayı tercih ediyorum” diyor.

Yorum Gönder

Hadi durmayın siz de cevaplayın. Bu soruyu cevaplayamıyorsanız sağ üstte Rastgele Soru bölümündeki Hadi Rastgele :) yazısına tıklayarak yeni bir soru isteyebilirsiniz :)

Cevabınızda resim kullanmak için [im]Resim Adresi[/im] formatını kullanın.

Ayrıca Internet Explorer ile yorum bırakmada bazı sorunlar olabilmekte. Bu yüzden size Mozilla Firefox, Chrome veya Opera kullanmanızı tavsiye ediyoruz.